Tohle jsou ty nejsladší pečkoherečky roku 2017. Pánové držte si poklopce!Pánove budou slintat a dámy možná jen závidět, přichystali jsme si pro vás galerii těch nejžhavějších hereček z filmů pro dospěle roku 2017.  Je mezi nimi ta vaše oblíbená? To už se můžete přesvědčit sami. Některé holky jsou prostě sympatické už od prvního pohledu, jsou zde však taky takové, které by na vás neudělali dojem ani po 10 minutovém videu.  Pravdou však zůstává, že práce kterou vykonávají je náročná jako každá jiná, a vyžaduje jisté kvality a přednosti. Pro někoho krásky, pro jinšího zase špindíry. Posouzení je však zcela na vás, zobrazte galerii zde.

Alexis Texas


 

Herec

Herec (herečka) je umělec, který dramaticky předvádí jinou postavu. K tomu využívá především svého těla (mimika, pohyb, hlas). Herci se uplatňují především v divadle, filmu, televizi, nebo rozhlase.

Někteří herci také často působí jakožto moderátoři či konferenciéři při různých společenských událostech, v televizních a rozhlasových pořadech apod., zvláštní kategorií této činnosti je pak četba slovních komentářů k dokumentárním a publicistickým filmům či k některým televizním pořadům apod.(viz voiceover).

Mnoho hraných a animovaných filmových děl je postaveno na umělecké fikci, velké stylizaci a iluzi, filmová díla toho typu bývají téměř vždy (více či méně) odlišná od všední reality, velmi často je zde uplatněn umělecký princip licentia poetica. S realitou (reálný svět) jako takovou pracuje především dokumentární film, což je zcela samostatný a specifický filmový žánr.

Film je souhrnné označení pro kinematografii a veškeré její aspekty – umělecké, technické, komerční a společenské. Spolu s tiskem, rozhlasem a televizí a dnes už i internetem patří film mezi komunikační prostředky s největším dosahem a vlivem, společně s televizí bývá řazen mezi tzv. scénická umění.

K rozvoji filmu, jako technickému vynálezu, jako druh umění, kulturního, společenského a hospodářského fenoménu došlo koncem 19. století. První veřejné představení uskutečnili francouzští vynálezci kinematografického přístroje bratři Auguste a Louis Lumièrové 28. prosince 1895 v Paříži.

V českých zemích se poprvé promítalo 15. července 1896 v Karlových Varech a již na počátku srpna 1897 natočila americká společnost vůbec první film v Čechách věnovaný pašijovým hrám v Hořicích na Šumavě, jež byly pod názvem The Horitz Passion Play uvedeny téhož roku v Americe.

 

 
admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *