34 fotek které ukazují krutost čínských nočních klubů! Tohle je tam na večerním pořádku.
Ukrajinský umělec Sergey Melnitchenko se v roce 2015 přestěhoval do čínského velkoměsta Hongkong, kde podobu několika let působil a vystupoval ve zdejších nočních klubech, které jsou nechvalně známe velice drsným a krytým prostředí a zvyky! To co se tam večer děje opravdu stojí za pozornost. Známý umělec se proto rozhodl nafotit album, které dokonale odkrývá zdejší zvrácenou kulturu. V dnešním článku si v galerii můžete zobrazit 34 fotek které ukazují krutost čínských nočních klubů! Čínská zvrhlost je úplně odlišná od té, kterou můžete vidět v evropských zemích. S lidmi tam zacházejí skoro jako se zvířaty. Neuvěřitelné co vše musí holky podstoupit aby si vydělaly mnohdy na jediné jídlo na celý den. Zobrazte v naši galerii.

behind-scenes-chinese-clubs-hong-kong-sergey-melnitchenko-35-5981d5895f01b__880


 

Hongkong

Hongkong (čínsky v českém přepisu Siang-kang, pchin-jinem Xiānggǎng, znaky 香港, kantonsky Hèung-gáwng, doslova Voňavý přístav) je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hongkong je významné ekonomické a obchodní centrum. Patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa. Oficiální název regionu je Zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky Hongkong[1] (čínsky v českém přepisu Čung-chua žen-min kung-che-kuo Siang-kang tche-pie sing-čeng-čchü, znaky 中華人民共和國香港特別行政區, anglicky Hong Kong Special Administrative Region of the People’s Republic of China) a patří mezi zvláštní správní oblasti Čínské lidové republiky. Podle ústavy se Hongkong těší vysokému stupni autonomie, pouze za mezinárodní politiku a ozbrojené síly zodpovídá centrální vláda v Pekingu.
Hongkong byl osídlen již od neolitu. První Evropan, který toto místo navštívil, byl portugalský mořeplavec Jorge Álvares v roce 1513. Portugalci poté zřídili obchodní stanici v sousedním Macau.
Úředním jazykem Hongkongu je standardní čínština a angličtina, nejrozšířenějším mluveným jazykem je však kantonština. V kantonštině běžně vysílají hongkongské televizní kanály, zatímco např. hlášení v metru jsou trojjazyčná: kantonsky, čínsky a anglicky. Nápisy jsou pouze dvojí čínsko-anglické, protože tytéž tradiční čínské znaky lze přečíst kantonsky i mandarínsky. Na rozdíl od většiny čínského území se v Hongkongu stále většinou používají tradiční znaky.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *