Bourák který přežije jaderný útok nebo zombie apokalypsu . Výbava uvnitř za miliony!Dva důchodci z armády představují svůj nejnovější skvost. Na tomhle fáru pracovali dlouhá léta. Stálo je to desítky miliard dolarů a taky spousty času. Ptáte se kde vzali peníze a prostředky? Z části si museli hrábnout hluboko do své kapsy, zbytek ale doplatili sponzoři, vládní organizace, a samozřejmě armádní složky.  Celý projekt trvalo sice dlouho vytvořit, ale nyní, když je u konce sklidil velký ohlas. Na jeho první výstavě bylo narváno! Za poslední týden se jeho cena neustále zvyšuje a nevypadá to že by chtěla přestat stoupat. O vůz se zatím předhánějí nejbohatší lidé světa, kam až se jeho cena vyšplhá zatím zůstává záhadou. O luxusní výbavě a jeho neodolatelnosti se můžete přesvědčit sami v naši galerii. Fotografie 1/14

rvjnnmkrts (9)-min


video můžete přehrajte na další straně

Automobil (zkráceně auto , z řeckého αυτός autos, sám) je dvoustopé osobní nebo nákladní silniční motorové vozidlo. Oproti této definici mezi automobily obvykle neřadíme autobusy. Jedná se o jeden z mnoha dopravních prostředků. Rozdělují se dle druhu pohonu, např. parní stroj, dieselové, zážehové, elektro aj.

V roce 2003 bylo na světě 590 000 000 registrovaných automobilů. Na konci roku 2009 bylo na světě registrováno 980 milionů aut a na konci roku 2010 bylo na planetě Zemi registrováno 1 015 000 000 automobilů.

Nejvýznamnější část historie automobilů se začala psát koncem 18. století, kdy byly realizovány první úspěšné pokusy s vozidly poháněnými parním strojem. K jejich prvním konstruktérům patřili Skot James Watt a nebo Francouz Nicolas Joseph Cugnot. Jeho parní stroj uvezl v roce 1769 čtyři pasažéry a dokázal vyvinout rychlost až 9 km za hodinu.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *