Kluk má za sebou 550 plastických operacích, seznamte se z lidským Kenem!

S novou dobou přišly i nové trendy, více a více lidí podléhá rozhodnutím své tělo zdokonalovat plastickými operacemi. Čeho je moc toho je moc. To kam až jsou schopni někteří lidé zajít aby měli „dokonalé“ tělo je až děsivé. V dnešním článku vám představíme kluka jménem Justin Jedlica, kterému je 36 let. Během svého života své tělo neustále inovuje a předělává. Už od svých 12 let věděl, že chce být něčím extra, v Kenovy se doslova vzhlédl. Výsledkem je až bizarní postava, která je velice podobná plastové panence. On je však sám se sebou spokojený, nemá se prý za co stydět. Částku kterou ale všechny jeho operace stály nám stále odmítá prozradit. Pro někoho krása je pro druhé jenom přehnaný kýč. O jeho „dokonalosti“ se můžete přesvědčit v naši galerii! Celé video na další straně

Fotografie 1/16

Justinbarbie333 (16)-min


Celé video můžete přehrát na další straně.


loading…Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka, poprvé představená na American International Toy Fair (největší veletrh hraček na Západě) 9. března 1959. Panenku vyrábí společnost Mattel, Inc. aj Barbie DVD

Nejlépe prodávaná Barbie v historii firmy byla Totally Hair Barbie (známá mimo USA jako „Ultra Hair Barbie“), vytvořená v roce 1992.

Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1 : 6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie si zahrála také ve filmech.

Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil v roce 1961 v televizní reklamě.

Mattel je americký výrobce hraček. Společnost, která sídlí v kalifornském městě El Segundo, založili v roce 1945 Harold Matson a Elliot Handler. Název firmy tvoří první znaky z jejich křestních jmen. V roce 2014 na žebříčku Fortune 500 obsadila 403. pozici.[1] Mezi její výrobky a značka patří Fisher-Price, panenky Barbie, postavičky Monster High a Winx Club, Hot Wheels a hračky značky Matchbox, Masters of the Universe, panenky American Girl, stolní hry a hračky WWE. Na počátku 80. let 20. století vyráběla herní konzole. Firma působí ve 40 zemích a prodává své výrobky ve více než 150 státech.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *