Lidé v parku zavolali policii na tuto znetvořenou lidskou kočku. Strážníci se nestačili divit.
Kolem jdoucí v parku mohli být svědky velice znepokojivé situace, stvoření podobné na půl člověku a kočce se volně procházelo mezi stromy. Okamžitě se rozhodli jednat a na místo byla po chvíli přivolána policie, která byla nucena „zvíře“ odchytit. Co se však odehrávalo na stanici se nikdo neměl dozvědět. Video které se nakonec policie rozhodla odtajnit zachycuje celá stvoření z blízka a dokonce i zvuky které vydává. Našli se lidé kteří začali za svobodu tohoto zvířete bojovat, a chováním policistů na nahrávce jsou velice pohoršeni. „Kde to žijeme, už i zvířata jsou pro svůj vzhled odsuzovány?“ Nebo je snad dobře že je tenhle mutant v izolaci. Všechny fotografii včetně nahrávky můžete zobrazit níže.Fotografie 1/12

creaturehmms (4)


video můžete přehrajte na další straně

 
Kočka

Kočka domácí (Felis silvestris f. catus) je domestikovaná forma kočky divoké, která je již po tisíciletí průvodcem člověka. Stejně jako její divoká příbuzná patří do podčeledi malé kočky, a je typickým zástupcem skupiny. Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich.

Kočka domácí vždy sloužila člověku především jako lovec hlodavců, uplatňuje se také jako společník a mazlíček člověka. V některých oblastech Číny je konzumováno/konzervováno kočičí maso, ve třetím světě je kočka domácí rovněž kožešinovým zvířetem a výrobky z kočičí kožešiny se dostávaly i na evropský trh. V červnu 2007 byl však dovoz kočičí kůže a kožešiny do Evropy zakázán.

Člověk rozšířil kočku domácí prakticky na všech kontinentech (s výjimkou Antarktidy), na mnoha místech zpětně zdivočela.
Kolem roku 3000 př. n. l. se kočka stala významnou součástí života v Egyptě, dokladem jsou obrazy koček na stěnách hrobek, sošky koček a jejich mumie. Pro zemědělce měla kočka obrovský význam jako lovec hlodavců, kteří ohrožovali skladiště obilí a potravin.

Egyptská socha kočky

Staří Egypťané kočky uctívali jako božstvo a věřili, že mají moc chránit člověka před zlem. Přítomnost kočky v domě znamenala požehnání. Nejposvátnější byly černé kočky chránící egyptské chrámy. Nálezy mumifikovaných kočičích těl a kočičích amuletů, například i v hrobech faraónů dokládají kultovní uctívání koček v Egyptě, kde měly i svou vlastní bohyni – Bastet, která byla zobrazována jako malá kočka se lví hlavou a později jako žena s kočičí hlavou.

admin

1 thought on “Lidé v parku zavolali policii na tuto znetvořenou lidskou kočku. Strážníci se nestačili divit.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *