Mladá Korejská učitelka zveřejňuje citlivé fotografie. Teď je z ní hvězda Instagramu.

Hyunseo Park je 28letá učitelka z Jižní Koreji. Studenti zdejší střední školy si ji na první pohled doslova zamilovali. Mezi její koníčky patří kromě učení modeling a fitness. Jako práci na druhý úvazek proto dělá osobní trenérku a výživovou poradkyni. Mezi její přednosti kromě vědomostí patří i krása a celkový půvab. Fotky které denně přidává na její Instagramový účet již obdivuje desetitisíce fanoušků z celého světa. Mladá Hyunseo patří mezi nejoblíbenější učitele na škole. Studenti ale v některých hodinách nejsou vůbec schopní odpovědět, zejména ti mužského pohlaví. Proč asi. Zde je několik fotek které jasně mluví za všechno.Celé video na další straně

fotografie 1/20

korennteacher5 (9)-min


celé video můžete přehrát na další straně


loading…


 
Jižní Korea

Jižní Korea, úředním názvem Korejská republika (Tehan minguk), je stát ve východní Asii, zaujímající jižní polovinu Korejského poloostrova. Jeho sousedem je Severní Korea. Počet obyvatel v roce 2013 přesahuje 50 milionů. Největším a zároveň hlavním městem je Soul. Úředním jazykem je korejština. V korejštině zní celý název Tehan minguk (대한민국 Republika velkého národa Han), ve zkrácené podobě Hanguk (한국 Země Han – jihokorejský společný název pro Severní a Jižní Koreu) nebo Namhan (남한 – Jižní Korea).

Jižní Korea je zřízením prezidentská republika s demokratickou formou vlády. Ačkoli po korejské válce patřila mezi nejchudší státy světa, od té doby její ekonomika zaznamenala rapidní růst a zařadila se mezi asijské tygry. Dnes je Jižní Korea plně vyspělým státem s ekonomikou světového významu a 15. nejvyšším HDP na světě.

V období druhé světové války zneužívali japonští vojáci zadržené jihokorejské ženy, které využívali jako sexuální otrokyně.Na konci 2. světové války byla Korea rozdělena podél 38. rovnoběžky na severní část, jež byla okupována Sovětským svazem, a na jižní část, jež byla okupována Spojenými státy. Obě části založily vlastní vládu v roce 1948.

V roce 1948 vypuklo prokomunistické povstání na ostrově Čedžu, které ale bylo jihokorejskou vládou tvrdě potlačeno a mělo za následek desetitisíce obětí.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *