Počítač Usámy bin Ládina odtajněn. Hrával počítačové hry a sledoval lechtivé filmy!

 

Před několika dny policie odtajnila dokumenty, které obsahoval počítač Usámy bin Ládina, k jeho každodennímu programu patřilo i hraní počítačových her a sledování filmů pro dospělé. Jak se ukázalo byl taky velkým milovníkem koček, v počítači měl více jak 4 tisíce jejich fotografií. Na počítačové hře Counter Strike trávil Usáma dlouhé odpolední hodiny. Stejně jako v jeho osobním životě ho bavilo porážet své nepřátele, hry plné násilí a teroru vypovídaly o jeho duševní rovnováze. Dnes vám ukážeme několik dokumentů, které policie odtajnila poté co nalezla osobní počítač Usámy bin Ládina. Jeden by nevěřil čím si Usáma krátil volné chvíle.Celé video na další straně

fotografie 1/10

osnswjhqwnjhsw1pc (4)


Celé video můžete přehrát na další straně.


loading…


Usáma bin Ládin

Usáma bin Ládin, přesněji ‏أسامة بن محمد بن عوض بن لادن‎Usáma bin Muhammad bin Avad bin Ládin (10. března 1957 Rijád – 2. května 2011 Abbottábád), pocházel z prominentní saúdskoarabské rodiny bin Ládinů a byl jedním ze zakladatelů teroristické organizace al-Káida. Byl hledán pro spojení s útoky na velvyslanectví v Dar es Salaamu, a Nairobi ze 7. srpna1998, které zabily více než 200 lidí. Byl podezírán z podílu na mnoha dalších útocích po celém světě.

Jako mudžáhid bojoval Usama bin Ládin proti sovětské invazi do Afghánistánu. USA ho obvinily z inspirace a podpory útoků proti americkým občanům, zejména se jedná o teroristické útoky 11. září 2001. V prvním rozhovoru pro pákistánské noviny z 28. září 2001 popřel zapletení do útoků i to, že by o nich věděl, a obvinil americkou vládu z podpory Izraele a útisku Palestinců. Ve své první videonahrávce po 11. září ze 7. října 2001 tvrdil, že „zničením, díky Bohu, nejvěhlasnější budovy byla Amerika zasažena Alláhem v nejzranitelnějším bodě“.Později publikoval nahrávky, na kterých se k útokům přiznává mnohem otevřeněji. Za útoky z 11. září nebyl nikdy právně obviněn.V červenci 2007 vyhlásil senát USA odměnu 25 milionů amerických dolarů za informace vedoucí k jeho dopadení. Od roku 1994 byl bez státní příslušnosti, po tom co ho jeho země vyhostila.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *