Slovák měl doma 7 tisíc dávek marihuany, stovky tablet extáze, heroin i kokain. Celou sbírku za 40 705 Eur mu zabavila policie!


Slovenská policie se může pochlubit novým úlovkem a to teprve 26letým Slovákem z Maduníc, který měl doma pěstírnu, a vybavenou chemickou laboratoř. Nejrůznější drogy vyráběl, a dále prodával kde se dalo. Některé své produkty dokonce nabízel na sociálních sítí. Policie na něj měla už dlouho spadeno, a do jeho bytu vnikla na jistotu. Sám mladík se dokonce vůbec nebránil, a policajtům dobrovolně odevzdal celou jeho drogovou zásobu. Ve které bylo více než 3,5 kilogramu marihuany, 479 tablet extáze, heroin či kokain. Všechno v celkové hodnotě okolo 40 tisíc eur. (cca. milion). Mladíkovy teď hrozí trest ve výši 15 až 20 let za mřížemi.                                         Více fotografií zobrazte v naši galerii!

další

21768957_1725631774133704_189717871248029433_o


Šokující video na poslední straně

Droga definice

Psychoaktivní droga (též psychotropní látka, omamná látka, často nepřesně droga nebo návyková látka) je chemická látka primárně působící na centrálně nervovou soustavu, kde mění mozkové funkce a způsobuje dočasné změny ve vnímání, náladě, vědomí a chování. Záměrně bývá využívána k rekreačním účelům, jako entheogen pro rituální a duchovní účely, jako nástroj pro studium a rozšíření mysli nebo jako léčivo.

Pojem droga sám o sobě označuje usušené části rostlin či živočichů používané v lékařství. Původ slova je v nizozemském droog – „suchý“. Později začal být tento výraz používán pro psychoaktivní látky. V přeneseném smyslu se slovem droga označují i pro jedince velmi oblíbené situace či přímo závislosti, jako třeba pohlavní styk nebo hazardní hry.

Protože psychoaktivní drogy působí subjektivní změny v náladě a vědomí, jež mohou být příjemné (euforie) nebo výhodné (zvýšená ostražitost), je mnoho z nich návykových. Proto se tyto substance někdy označují jako návykové látky. Časté užívaní psychoaktivních látek může vést ke vzniku fyzické či psychické závislosti. Léčba. závislosti je pak kombinací psychoterapie, skupinových sezení a jiných psychoaktivních látek, jež má vést ke zlomení závislosti.

Celý článek slouží pouze k informačním účelům, čtenáře nemá nikterak navádět nebo ovlivňovat. Veškeré informace uvedené v článku jsou podloženy slovenskou policií. 

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *