Svatý muž nejedl po dobu 77 let. Doktoři si nad ním lámou hlavu!Seznamte se s Breatharianem Sadhu, mužem který od svých 7 let přežívá bez vody, a jídla! Podle doktorů a vědců, je to však nemožné. Breatharian ale není lhář. Tohle vše dokázal jen za pomocí meditace. Sdělil, že medituje 6 až 12 hodin denně, prý podle potřeby. Breatharianem Sadhu, který žije celý svůj život duchovně jako mnich popisuje, že se člověk musí úplně odpoutat od tohoto světa, jen tak dokáže něco, co je dle vědy nemožné. Své schopnosti začal objevovat již jako malé dítě, popisoval jak kdysi šel džunglí. Dokázal ujít neuvěřitelných 100 km bez jídla, pití, a přestávky. Poté meditoval dlouhých 24 hodin, díky tomu byl prý připraven na dalších 100 km, aby se vrátil zpátky. Několik významných vědců se schoduje na tom, že je to něco mimo jejich chápaní! Všechny fotky zobrazte v naši galerii + video

další

MIMAGE1ab6a0aa3c5007816b393fd12013605b-min


Video přehrajte na poslední straně

 

Meditace

Meditací se nejčastěji rozumí různé praktiky prohlubování soustředění. Ačkoli se meditace obvykle považuje za součást východních náboženství s počátkem ve védském hinduismu, je součástí mnoha náboženských systémů a filosofických škol. Důkazem toho je např. islámský súfismus.

Pod pojem meditace řadíme několik činností, z nichž řada je spojována s dosažením změněného stavu vědomí. Cílem meditace je ale zejména kultivace mysli (její zklidnění) a získání vhledu (ať už do smyslu lidské existence a vesmíru nebo do osobních záležitostí). Někdy tento pojem označuje i prosté rozumové přemítání a v některých náboženstvích také určité druhy modlitby. Ta je podle Osha jedním z typů meditace, stejně jako imaginace (denní snění). K meditaci přistupuje každá škola různě. Některé používají pouze lidskou mysl, které nabízí primární meditační bod (theravádový buddhismus), jiné užívají externí pomůcky, jako jsou např. mandaly.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *