Za svůj vztah se nestydíme! Řekl a zveřejnil nemravné XXL fotky.Mladý pár milenců se rozhodl udělat zásadní věc! Po té co se jim všichni smáli a ukazovali si na ně. Rozhodli se nafotit několik fotek, kterýma všem ukážou, že se za svůj vztah vůbec nestydí. Odvážné fotky nahoře bez, přirozenost, profesionální fotograf a vybavení za několik desítek tisíc. Tak vypadalo focení toho „výjimečného“ páru. Mladíkovy se do toho ze začátku moc nechtělo, přítelkyně ho však donutila. Dala mu na výběr, buď se přeneseš přes předsudky ostatních, a nebo už spolu nebudeme. Po zveřejnění fotek na sociální síti Facebook se strhla vlna kritiky i obdivu!  Oni se s tím však vyrovnali po svém. Zobrazte v naši galerii! + video

další

987456756132  poznámka: video lze přehrát na poslední straně

Předsudek

Předsudek je zakořeněný úsudek či názor, který není založen na spolehlivém poznání, ale na pouhém mínění či předpokladu. Obvykle vychází z neoprávněného zobecnění nebo jiného zjednodušení zkušenosti.

Obezita (zastarale cizím slovem obesita nebo obesitas), česky otylost (zastarale česky též obtloustlost) je stav, ve kterém přirozená energetická rezerva savce (např. člověka), která je uložena v tukové tkáni, stoupla nad obvyklou úroveň a poškozuje zdraví. Obezita u divokého zvířete je relativně vzácná, ale je obvyklá u domácích zvířat jako prasata, psi nebo kočky atd., která mohou být překrmená a bez dostatečného pohybu.

Pro bělošskou evropskou populaci je podle kritérií Světové zdravotnické organizace (World Health Organization – WHO) definována indexem tělesné hmotnosti (body-mass index – BMI) vyšším než 30. Pro asijskou a pacifickou populaci je obezita definována BMI vyšším než 25, někdy než 27. Hodnota BMI v rozmezí 25–30 u bělošské evropské populace je označována jako nadváha.

Za zdravou váhu je považována hodnota BMI mezi 18,5 a 25. Jako obezita prvního stupně se označuje hodnota mezi 30 a 35, obezita druhého stupně 35 až 40. Pokud DMI přesáhne 40, jde o tzv. morbidní obezitu neboli obezitu 3 stupně.

Orientačním ukazatelem nadváhy je také obvod pasu. Při obvodu nad 102 centimetrů u mužů a nad 88 centimetrů u žen jde o obezitu. Existují též další ukazatele obezity: poměr obvodu pasu k obvodu hýždí, měření tloušťky kožní řasy apod.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *