Žena skáče přes švihadlo s podprsenkou a poté BEZ. Zajímavý pokus vzbudil pozornost!Video které nedávno vydala žena jménem Piper Blush rázem spustilo obrovský zájem. Holka jen chtěla dokázat zákon gravitace. Ve videu ukazuje jak skáče přes švihadlo se sportovní podprsenkou, normální podprsenkou, jen s tričkem, a bez! Celý pokus zaznamenala na svou kameru a zveřejnila na internetu. Lidí na to však reagují různě, někteří obdivují její odvahu, jinací zase tělo. Našli se však také lidé, kteří ji absolutně odsoudili. Autorka ale bere video s nadhledem, sama prohlásila že slouží pouze pro pobavení. Nedovolila si už ale moc? To už můžete posoudit sami, v následující galerii! Zobrazte galerii + video

další

456465546456546


celé video můžete zobrazit na poslední straně


loading…


 

Podprsenka

Podprsenka je součást dámského oděvu (spodního prádla nebo plavek) sloužící k zahalení, podpoře, zvýraznění nebo modelaci tvaru a velikosti prsů.

V roce 2008 při rekonstrukčních pracích na zámku Lengberg ve východním Tyrolsku (Rakousko), byly objeveny čtyři podprsenky pocházející, podle výsledků radiokarbonového datování, z období 1440–1485. Dvě z těchto podprsenek vypadají jako dnešní podprsenky a byly vyrobeny z jemného plátna a cenné krajky.

Předchůdcem podprsenky byla šněrovačka. První patenty na podprsenku byly uděleny již koncem 19. století – např. v roce 1889 jej získala Francouzka Herminie Cadolle a v roce 1893 Američanka s českým jménem Marie Tucek pod názvem „Breast supporter“. Za skutečnou vynálezkyni moderní podrsenky však někdy bývá považována další Američanka – Marie Phelps Jacobová, která ji vyrobila v roce 1913 a v následujícím roce – 3. listopadu 1914 si ji nechala patentovat.

Pro určení správné velikosti podprsenky je nutné vzít krejčovský metr. Prsa se měří většinou bez podprsenky, pouze v případě větších nebo povislých prsou lze měřit v měkké (neboli nevyztužené) podprsence.

Vzhledem k pružnosti materiálu, ze kterého se podprsenky vyrábí, doporučuje se z obvodu naměřeného pod prsy odečíst 5 až 10 cm k určení obvodu podprsenky, která bude plnit svoji podpůrnou funkci. Pokud si žena naměří pod prsy např. 83 cm, měla by nosit podprsenku s obvodem 75. Podprsenka s obvodem 75 se díky své pružnosti natáhne a nebude ženu tlačit. 

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *