23 fotek make-upu, u kterého nerozeznáte skutečnost od fantazie.


Některé ženy používají make-up aby se zkrášlily, jinačí s ním zase předvádějí své umění. Japonská vyzážistka a kreslířka předvádí jaké kouzla dokáže jen za pomocí pár očních linek, řasenky, rtěnky a tvářenky. Své „nadčasová“ a velice okouzlující díla pak předvádí v galerii. Mezi její koníčky patří všeobecně kosmetika a také srazy, tak zvaných „cosplayeru“. Díky své kreativitě a šikovnosti dokáže udělat make-up téměř každé filmové či fantasy postavy. Dnes vám ukážeme 22 fotografii make-upu, u kterého nerozeznáte skutečnost od fantazie. Tohle vám pořádně zamotá hlavu. Fotografie 1/23


lifebuzz-4f4aafd2843d56f2e9a6dfe54e5dd4cd-limit_2000


další


loading…


Kosmetika 

Kosmetika je lidská činnost pečující o tělesnou krásu – krásu lidského těla. Tato činnost může být prováděna různými prostředky – např. prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Kosmetika také slouží k odstranění či zakrývání některých tělesných vad či konkrétních fyzických nedostatků jednotlivých osob.

Slovem kosmetika pak nazýváme i různé přípravky a látky, které se používají právě pro tyto účely, v obchodním prostředí se jedná o běžný sortiment kosmetiky, který se obvykle prodává v drogeriích či v parfumeriích. Kosmetické výrobky jsou žádaným artiklem pro mnoho lidí a prodávají se v mnoha provedeních a značkách.

Kosmetické přípravky určené k výraznější dočasné změně vzhledu se nazývají líčidla. Patří mezi ně například makeup, pudr, oční stíny, rtěnka, apod. Jejich hlavní složkou jsou tedy různé pigmenty. Zvláštní význam mají líčidla v divadelní a filmové tvorbě, kde pomáhají dotvořit či zvýraznit charakter postavy nebo vyjádřit její emoce. Výrobou kosmetických produktů se zabývá celé specializované odvětví chemického průmyslu zvané kosmetický průmysl. Mezi nejvýznamnější světové výrobce kosmetiky patří společnosti L´Oréal Paris, Max Factor, Nivea, Oriflame, Avon, Garnier, Maybelline, Dove, Palmolive, Schwarzkopf, Bioderma, Vichy a Dermatherm. Zkrášlováním lidského těla se zabývají také specializované firmy typu kosmetických salónů, vlasových studií apod. Služby poskytované těmito firmami mohou zahrnovat i další doprovodné práce a služby jako je lázeňství, kadeřnictví, holičství, posilovny, manikúra, pedikúra, masážní služby apod.

 
admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *