Otec nafotil stejné fotky jako jeho dcera. Nyní má 2x víc sledujících než ona!Když viděl jaké fotky jeho dcera zveřejňuje na Instagramu, musel začít jednat! Rozhodl se proto nafotit fotky, parodující její pózy. Tímhle jí dal opravdu pořádnou lekci. Internetové davy se nyní baví nad tím, jak s ní vypekl. Takovou reakci mohl čekat opravdu jen málo kdo. Tyto fotografie se ihned staly populárními, zejména mezi mladými lidmi. Rychlost kterou se šíří nečekal ani on sám. Nyní má na Instagramu 2x více sledujících než ona. Zatím si však nedal pokoj, fotografie parodující jeho dceru pořád přibývají. Lidé si je jednoduše zamilovaly! Zobrazte v naši galerii.

dad-recreates-daughter-selfie-cassie-martin-chris-martin-part2-9-58297133c2390__605-min


Otec

Otec či táta je mužský rodič dítěte.

Otcové mohou být rozděleni na základě jejich biologického, sociálního nebo legálního vztahu k dítěti. Tento vztah se nazývá otcovství.

Den otců se slaví třetí neděli v červnu.

Dítě je člověk v prvním období svého života; o tomto významu slova dítě pojednává následující text.

Období dětství není obecně ostře ohraničeno. V některých kontextech se za počátek dětství považuje narození, v jiných kontextech se za dítě (nenarozené dítě) považuje i plod. V některých kontextech je konec dětství ztotožňován s dosažením dospělosti, v jiných kontextech se fáze dospívání (adolescence, mladistvý věk atd.) nebo její část k dětství již nepočítá.

V právu, zejména občanském a rodinném, se termín dítě používá především pro označení celoživotního příbuzenského poměru vůči rodičům; pro věkové vymezení se používají vymezení vycházející z definice zletilosti nebo konkrétní věkové vymezení, například sousloví „nezletilé dítě“, popřípadě nezletilý, nezletilá osoba, mladistvý, osoba mladší 18 let, osoba mladší 15 let atd.

V mezinárodních úmluvách k ochraně speciálních práv dětí (např. Úmluva práv dítěte, úmluvy regulující dětskou práci nebo dětskou pornografii atd.) i v některých navazujících vnitrostátních předpisech se však mnohdy termín dítě používá k věkovému vymezení, zpravidla osob do dovršení 18 let věku.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *