Babiš rozdával polibky na svém mejdan ve velkém stylu. Takhle vypadaly oslavy hnutí ANO.
Ať už jste sledovali včerejší výsledky voleb nebo ne, přinášíme vám exklusivní záběry z obřího mejdanu, kde teklo šampaňské proudem, a Babiš rozdával pusy! V jeho proslovu hodně děkoval, a neudržel své emoce na uzdě. Celé oslavy probíhali v radostné náladě, a oslavném duchu. Sám Andrej Babiš se stal doslova hlavní hvězdou večera, a na včerejším večerním setkání perlil. V doprovodu své manželky a několik bodyguardů se zmohl na hned na několik vtipů. Nechyběli ale ani vášnivé diskuze a návrhy na nové koalice, které budou uzavřeny pravděpodobně během Nedělního odpoledne. Teď už si ale pojdmě prohlédnout fotografie plné štěstí ze včerejšího mejdanu! Fotografie 1/40

další

babismejdanpartyhard (1)


video můžete přehrajte na další straně

Andrej Babiš

Andrej Babiš (* 2. září 1954 Bratislava) je český podnikatel a politik slovenského původu, zakladatel koncernu Agrofert a předseda hnutí ANO 2011, zastávající od října 2013 funkci poslance Parlamentu České republiky. Mezi roky 2014–2017 působil jako první místopředseda vlády České republiky a ministr financí v kabinetu Bohuslava Sobotky, který jej navrhl odvolat pro nedostatečné vysvětlení majetkových poměrů. Ve svých rukou koncentroval značnou ekonomickou, politickou a mediální moc, a bývá proto někdy označován za oligarchu.

Díky postavení svého otce část dětství a mládí strávil ve Francii a ve Švýcarsku. Po studiích na bratislavské VŠE začal pracovat v podniku zahraničního obchodu. V roce 1980 se stal členem Komunistické strany Československa (KSČ), v témže roce ho Státní bezpečnost (StB) začala evidovat jako svého důvěrníka, a od roku 1982 údajně jako agenta s krycím jménem „Bureš“. Babiš jakoukoli spolupráci s StB rezolutně popírá. Historici slovenského ÚPN dokumenty dokládající spolupráci považují za věrohodné a jejich případnou vykonstruovanost považují za málo pravděpodobnou. Soudní spor Babiše s ÚPN stále pokračuje. Ústavní soud Slovenské republiky v říjnu 2017 svým nálezem z důvodu procesních vad (nezbavení mlčenlivosti bývalých členů StB a chybně žalovaného Ústavu paměti národa) zrušil rozsudky nižších soudů o neoprávněnosti evidence Babiše ve svazcích StB a vrátil kauzu k novému projednání Krajskému soudu v Bratislavě.

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *